Makijaż biznesowy, świeża dawka inspiracji, wielkie zmiany

Dziś chciałabym zaprosić Was na wpis niekosmetyczny, ale bardzo dla mnie istotny, ponieważ chciałabym podzielić się z Wami tym co się u mnie ostatnio dzieje.

Zmiany, zmiany, zmiany...


Zaczął się nowy miesiąc, a wraz z nim nadeszły zmiany, bardzo duże i ważne zmiany. Postanowiłam porzucić etat na rzecz własnej działalności. Zamierzam skupić się w 100% na swoim rozwoju i budowaniu marki. Poświęcę się tylko działalności makijażowej oraz budowaniu i udoskonalaniu bloga.

Czy podjęłam dobrą decyzję? Czas pokaże, ale jedno jest pewne - bez walki się nie poddam ;)

W takich momentach często poszukuję inspiracji, tego co da mi energię do działania i pomoże obrać właściwą drogę. Świetną okazją, by złapać wiatr w żagle było spotkanie networkingowe, na którym miałam możliwość nawiązać nowe kontakty i poznać kobiety, które tak jak ja wzięły sprawy w swoje ręce i zaczęły działać "na swoim".Wizytówka stworzona na potrzeby spotkaniaStoryteling


Głównym punktem wieczoru była prelekcja coacha biznesu - Anety Ropek na temat storytelingu, czyli sposobu komunikowania się, polegającego na opowiadaniu historii, nawiązywaniu kontaktu w celu zaangażowania i zainspirowania naszego odbiorcy. Dzięki storytelingowi budujemy relacje.

Prowadząca spotkanie to doświadczony praktyk sprzedaży, który nie opiera się na książkowej wiedzy, ale przede wszystkim na tej, którą zdobyła w codziennej pracy z klientami. Dzięki temu uważam ją za osobę autentyczną i godną zaufania.

Sama prelekcja miała jedynie wprowadzić w temat nawiązywania relacji z potencjalnymi klientami, zainteresować uczestniczki i skłonić do zgłębienia zagadnienia. Po wystąpieniu przyszedł czas na business speed dating, podczas których mogłyśmy (spotkanie przeznaczone było tylko dla kobiet) wymienić się wizytówkami i porozmawiać o swoich inspiracjach w babskim gronie.

Zachęcam Was do odwiedzenia fanpage Meeting Szkolenia Coaching na Facebooku.

Perswazja narracyjna - sposób budowania relacjiMakijaż biznesowy


Zostałam poproszona o wykonanie makijażu dla prelegentki na tę okoliczność. Chodziło o typowy makijaż biznesowy, który podkreśli urodę, ale nie będzie odwracał uwagi od przekazywanych treści.

Klientka była bardzo zadowolona, zebrała wiele komplementów, a jak Wam się podoba?Makijaż biznesowy w moim wykonaniuMakijaż biznesowyMieliście do czynienia z coachingiem? Co sądzicie o korzystaniu z umiejętności coachów, by pracować nad swoimi kompetencjami, pewnością siebie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz